Blog

Dozen of articles. Improve your lifestyle now!

Jasiuliškiečiai ir futbolas

Besirengiant tarptautinėms žmonių su negalia mini futbolo varžyboms Marijampolėje 2016 metų SENI CUP Lietuvos čempionė Jasiuliškių socialinės globos namų komanda: Denis Solodenkin, Raimondas Saladinskas, Vitoldas Ginevičius, Pavel Kirilov, Vilius Dobrovolskis ir Aurimas Novikovas draugiškoms varžyboms pakvietė kitą Lietuvos čempionę- moksleivių sporto festivalio kaimo vietovių pirmosios vietos laimėtoją- Vidiškių pagrindinės mokyklos komandą: Konstantinas Ivas, Simonas ir Dominykas Kaseliai, Ernestas Streižys, bei Ugnius Kančelskis. Komandų treneris- Rolandas Baronas. Varžybos vyko įtemptai ir atkakliai. Pirmavę moksleiviai 5:3, per anksti atsipalaidavo ir jasiuliškiečiai rezultatą išlygino. Rungtynių likimas sprendėsi baudų serijos metu. 3:1 nugalėjo jasiuliškiečiai.

Su gera, pakilia nuotaika, atkakliai nusiteikę Jasiuliškio sgn futbolo komanda su lydinčiais darbuotojais –Dalia Griniene, Vilma Belapetravičiene, vairuotoju Alvydu Griškevičiumi ir treneriu Rolandu Baronu išvyko į Marijampolę, kur jau vienuoliktą kartą vyko SENI CUP futbolo turnyras. Ši iniciatyva skirta socialinės globos namų globotiniams, turintiems negalią, jų sportiniam potencialui išbandyti, atitrūkti nuo kasdienybės. Tai puiki terapija. Gyvenime viskas įmanoma, jei to labai nirima ir siekiama.Į turnyrą susirinko 15 komandų iš visos Lietuvos. Pirmą dieną Marijampolės „Arvi“ stadione vyko iškilmingas atidarymas, visi dalyviai dalyvavo eisenoje pasipuošę „Seni Cup“ marškinėliais, stebėjo merginų šokių grupės „Dream team“, šok su Sidonija pasirodymų. Atidarymo kulminacija į dangų paleisti balionai. Prasidėjus futbolo turnyrui, komandos rungtyniavo trijuose pogrupiuose. Mūsų komanda trečioje grupėje kovėsi su Prūdiškių, Adakavo, Vilijampolės ir Padvarių komandomis. Pertraukų metu nuo karščio atsigaivinti, visi buvo vaišinami „DA-DU“ karališkais ledais ir „Birutės“ mineraliniu vandeniu. Užėmėme antrą vietą ir patekome į pusfinalį.

Po įtemptų žaidynių visi vykome į Jurgežerių „Gintaro“ stovyklavietę, kurioje apsigyvenome. Pailsėję, atsigavę dalyviai susirinko į vakaronę, kurią šmaikščiai vedė vedantysis Linas. Jis kvietė komandas pristatyti savo paruoštus namų darbus, mini „Pantomimos“ pasirodymą „Mes mylim SENI CUP“. Buvo įvairios užduotys dalyviams ir lydintiesiems. Vakarą paįvairino Lietuvos talentų dalyvės – būgnininkė Fausta Šukytė ir auksinio balso savininkė Milėja Stankevičiūtė. Visus išjudino šokiui ir linksmino su savo muzikine programa jasiuliškietis Denisas Solodenkin. Komandoms buvo įteikti saldūs prizai ir siurprizai. Vakaronės uždarymą vainikavo įspūdingi, spalvoti fejerverkai.

Antrą dieną apniūkęs ir lietingas oras gal kiek ir trukdė žaidynėms, bet nuotaikos nesugadino. Po atkaklių kovų mūsų futbolininkai iškovojo penktą vietą. Į Lenkijos Torūnės miestą vyks ir Lietuvos garbę gins šiame turnyre pirmą vietą iškovojusi Veisėjų komanda, kaip pernai mūsų komanda.Visi dalyviai buvo apdovanoti kamuoliais, taurėmis, medaliais, bei atminimo dovanėlėmis iš „Seni Cup“.

Užimtumo specialistė Vilma Belapetravičienė

Nuotraukos autorės

373471008_888698239353213_6235192499351464236_n

Ekskursija po Ukmergę

Gražų, saulėtą rugsėjo 8-osios rytą sudalyvavome rajono bibliotekininkų organizuojamoje literatūrinėje ekskursijoje- …

Stendas-Vidiskiai

Dar viena saulės elektrinė

Jasiuliškių socialinės globos namai pasinaudoję Klimato kaitos programos priemone ,,Atsinaujinančių energijos išteklių …

DSC_1088

Sveikinimai Alfonsui Lapkai su 101 –uoju gimtadieniu

Rugpjūčio 2-oji Jasiuliškių socialinės globos namuose, neeilinė. Šių namų gyventojas, gimęs Vidiškių seniūnijoje, …