Blog

Dozen of articles. Improve your lifestyle now!

Jasiuliškyje šurmuliavo tradicinė Jubiliatų šventė

Baigiantis lapkričiui Jasiuliškyje tradiciškai vyksta Jubiliatų šventė jau daug metų. Jos labai laukia gyventojai, kurie ruošiasi, puošiasi, laukia artimųjų, draugų ir žinoma dovanų. Šiais metais pasveikintos dvi vienodai amžiaus sulaukusios vyriausios gyventojos, švenčiančios 86 metus- Marijona Dalinkevičienė ir Jadvyga Kristina Višnevska. Jauniausias jubiliatas šventė -20 metų jubiliejų, tai Giedrius Kasparavičius.  Viso pasveikinta 22 globos namų gyventojai ir 12 darbuotojų. Buvo pakviesti į šventę ir  jubiliatai senjorai, kurie globos namuose nebedirba.  Vienas iš jų- 90-metį atšventęs, ilgametis darbuotojas, meno vadovas, subūręs globos namų ansamblį „Melodija“- Albertas Jusys. Energija spinduliuojantis , vadovas scenoje su savo ansambliu sudainavo ir dainą.

Sveikinimo žodį tarė globos namų direktorius Vilius Petrauskas. Susirinkusiuosius sveikino svečiai iš Zarasų, Prūdiškių, Utenos sgn, Gerontologijos ir reabilitacijos centro, atstovai iš Ukmergės rajono savivaldybės  ir Vidiškių seniūnijos, bei giminės, artimieji ir draugai.

Socialinių paslaugų priežiūros departamento direktorius prie socialinės apsaugos ir darbo ministerijos- Alvydas Masiulis darbuotojoms: Reginai Nugarienei, Janinai Kunigėlienei, Vidai Markauskienei ir Anicetai Kirvelienei  įteikė ministro Lino Kukuraičio  padėkos raštus.

Renginį vedė Eva Basevičiūtė  ir Andrius Vosylius. Koncertavo EVA ir „Melodija“

Nuotraukos Vidos Olšauskienės

Bibliotekininkė ir užimtumo specialistė
Vilma Belapetravičienė

isvyka-16

Turininga išvyka į Rečionių bendruomenę

Vidiškių seniūniją jungia keturios bendruomenės, su kuriomis Jasiuliškių socialinės globos namų bendruomenė palaiko …

DSC_0382

Jasiuliškiečiai švenčia šimtmetį

Rugpjūčio 2 –oji diena Jasiuliškių socialinės globos namuose prasidėjo labai šventiškai. Tą dieną savo 100-mečio …

IMG_20220525_170651_resized_20220530_030536351

Išvyka Į Ukmergės rajonoVlado Šlaito viešąją biblioteką

Būrelis Jasiuliškių sgn gyventojų lydimi bibliotekininkės Vilmos Belapetravičienės lankėsi Ukmergės rajono Vlado …