NENUOBODUS „DARŽININKŲ“ GYVENIMAS

IMG_20210225_150453

NENUOBODUS „DARŽININKŲ“ GYVENIMAS

Jasiuliškių sgn „Daržininkų“ kolektyvas su savo šauniomis vadovėmis Aušra Daniūniene ir Gertrūda Kukarėniene pačiame darbymetyje po pandemijos COVID-19 priverstinio veiklos sustabdymo. Sergančiųjų nebėra, todėl prasidėjo kolektyvo aktyvi veikla. Kol lauke žiema ir spaudė šaltukas, miške ir laukuose pilna sniego, daržininkai neliko abejingi paukštelių ir žvėrelių sunkumams. Netingėdami, su pilnais dovanų maišais visi patraukė į mišką pasirūpinti vargšais. Vežė šieno stirnaitėms, grūdų paukšteliams, kurapkėlėms ir šernams, morkų zuikučiams.

Atlikę gerą darbą gamtoje, netingi ir patalpoje. Artėjant pavasariui jau pradėjo sėja. Pasėjo porus, gėlytes, greitai sės pomidorus, agurkus, o paprikas net jau išpikiavo. Daug dirbant norisi po darbų ir skaniai pavalgyti. O čia jau šauniųjų vadovių dėka, įvairūs kvapai ir aromatai tiesiog nosį riečia. Gamina pyragus, kepa picas, dešreles, verda cepelinus, sriubas, troškina kopūstus. Tai daro bendrai visa komanda kartu. Daržoves naudoja pačių užsiaugintas. Tokie praktiniai pamokymai, patarimai gera ir naudinga pamoka savarankiškam gyvenimui.

Vilma Belapetravičienė
Užimtumo specialistė ir bibliotekininkė
Nuotraukos Gertrūdos Kukarėnienės

velykos2021-6

VELYKŲ DŽIAUGSMAI JASIULIŠKYJE

Nors pandemija COVID-19 dar tęsiasi, bet Jasiuliškių socialinės globos namų bendruomenė, laikydamiesi taisyklių po …

Kovo11-7

KOVO 11-OSIOS ŠVENTINIS RYTMETIS

Daug svarbių datų turi mūsų valstybė. Viena iš jų Kovo 11-oji – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena. Švenčiame …

IMG_20210308_135807

Kovo 8-oji Jasiuliškyje

Minint Tarptautinę Moters dieną, antro korpuso, antro aukšto aktyvesni vyrai panoro pasveikinti savo moteris ir tam jie …