Blog

Dozen of articles. Improve your lifestyle now!

Kovo11-7

KOVO 11-OSIOS ŠVENTINIS RYTMETIS

Daug svarbių datų turi mūsų valstybė. Viena iš jų Kovo 11-oji – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena. Švenčiame 31- ąsias atkūrimo metines. Šiai progai pradėjome ruoštis iš anksto. Bibliotekoje eksponuojama piešinių paroda „Plazdėk trispalve LIETUVOS“, bei prisijungėme prie akcijos „Karpinių instaliacija Nepriklausomybei“. Karpėme tautinius motyvus, paukštelius ir popierines užuolaidėles. Daug padirbėjo Vainoras Šimoliūnas, kuris žirklutes valdo, kaip įgudę profesionalūs karpinių karpytojai. Užimtumo specialistės Aušra Daniūnienė ir Gertrūda Kukarėnienė pakvietė visus prisijungti prie akcijos „Skrisk Laisvės, Balandi“. Korpusų gyventojai ir darbuotojai karpė, klijavo, lipdė trispalvius balandžius, kuriuos renginio metu kabino ant medžių ir smaigė į žemę.

Po balandžių akcijos, visi laikydamiesi saugumo reikalavimų, veidą dengdami kaukėmis susirinkome į salę, pirmą didesnį, bet trumpą renginuką. Vedantieji užimtumo specialistai – Vilma Belapetravičienė ir Kazimieras Šermukšnis šventę pradėjo, pakvietę visus sugiedoti Lietuvos himną. Po himno, trumpai pristatė šios datos svarbumą Lietuvai ir mums, skaitė Lietuvai skirtų eilėraščių, o muzikinius intarpus dovanojo globos namų gyventojai – Eglė, Genadijus, Romas, Tomas ir prisijungė Denisas.

Mes šiandien turime daug- laisvą Lietuvą. Kokia ji bus priklauso nuo mūsų. Puoškime tėvynę savo mažais ir dideliais darbais, gražiais renginiais ir skambiomis dainomis.

Vilma Belapetravičienė
Užimtumo specialistė ir bibliotekininkė

Nuotraukos autorės ir Ingos Četrauskienės

isvyka-16

Turininga išvyka į Rečionių bendruomenę

Vidiškių seniūniją jungia keturios bendruomenės, su kuriomis Jasiuliškių socialinės globos namų bendruomenė palaiko …

DSC_0382

Jasiuliškiečiai švenčia šimtmetį

Rugpjūčio 2 –oji diena Jasiuliškių socialinės globos namuose prasidėjo labai šventiškai. Tą dieną savo 100-mečio …

IMG_20220525_170651_resized_20220530_030536351

Išvyka Į Ukmergės rajonoVlado Šlaito viešąją biblioteką

Būrelis Jasiuliškių sgn gyventojų lydimi bibliotekininkės Vilmos Belapetravičienės lankėsi Ukmergės rajono Vlado …