Poezijos šventėje Ukmergėje

IMG_20210707_194406

Poezijos šventėje Ukmergėje

Gražus būrelis Jasiuliškių socialinės globos namų gyventojų, lydimi šių eilučių autorės Vilmos dalyvavo Poezijos šventėje Ukmergėje prie didingojo miesto piliakalnio. Džiugu, kad šventėje eiles skaitė ir mūsų socialinė darbuotoja Regina Nugarienė, susitikome ir buvusią ilgametę šių namų socialinę darbuotoją Reginą Mulevičienę, kuri mus paliko rudenį išėjusi į užtarnautą poilsį. Klausėmės gražių eilių, skambių dainų, akordeono ir gitaros nuostabių melodijų.

Nors saulė savo spindulėlių negailėjo, bet mūsų šaunus būrelis ne tik  atlaikėme iki galo poezijos šventę, bet dar su pakilia nuotaika, atsigaivinę ledais, aplankėme Ukmergės centre įrengtą įspūdingą ir „šlapią“ fontaną, pasivaikščiojome renovuotame Ukmergės parke, grožėjomės Ukmergės neregėtais vaizdais iš naujų apžvalgos aikštelių, kur atsiveria puikus Užupio mikrorajono vaizdas, ir užbaigėme savo kelionę vienuolyno gatvėje.

Jau vėlokai, laimingi, pasikultūrinę, pasisėmę gražių įspūdžių grįžome namo, laukdami kito karto.

Užimtumo specialistė ir bibliotekininkė
Vilma Belapetravičienė
Nuotraukos autorės

DSC_0003-2

Rudens krosas – 2021

Gražų, saulėtą rugsėjo 15-osios rytą būrelis Jasiuliškių socialinės globos namų gyventojų ir darbuotojų prisijungė …

Turistinis-žygis-prie-Asavo-ežero-1

Turistinis žygis prie Asavo ežero

Rugpjūčio 11-13 d. savo bičiulių iš Zarasų socialinės globos namų pakviesti,  dalyvavome  turistiniame žygyje-sąskrydyje …

IMG_20210707_194406

Poezijos šventėje Ukmergėje

Gražus būrelis Jasiuliškių socialinės globos namų gyventojų, lydimi šių eilučių autorės Vilmos dalyvavo Poezijos …