Blog

Dozen of articles. Improve your lifestyle now!

DSC_0036-2

Rugsėjo 27-osios rytas Jasiuliškių socialinės globos namuose

Rugsėjo 27-oji  Lietuvos socialinių darbuotojų diena. Socialinė tarnyba yra kilni misija, kuri ne tik gerina gyvenimo kokybę, bet ir skatina saugumo ir tikėjimo šviesesne ateitimi jausmą.

Sveikindami visus socialinį darbą dirbančius darbuotojus su profesine švente linkime ne tik tvirtybės, bet ir neblėstančio tikėjimo žmogumi, nepavargti kasdienybės rūpesčiuose ir kad nematomas pasiaukojimas padėti silpniesiems būtų tinkamai suprastas ir įvertintas.

Gražiai Rugsėjo 27 – ąją jau kelinti metai pamini ir Jasiuliškių socialinės globos namų bendruomenė. Šią dieną sveikinami, ne tik socialiniai darbuotojai, bet visi prisidėję prie šio kilnaus darbo savo pastangomis ir gerais siekiais.

Sveikinimo žodžius tarė užimtumo specialistai Vilma ir Kazimieras. Globos namų direktorius Vilius Petrauskas dėkodamas visiems už atsidavimą ir pagarbą silpnesniems ne tik kvietė visus pasivaišinti šventiniu tortu, bet dar įteikė Padėkos raštus keletui darbuotojų. Tai – Rimučiui Pusvaškiui, Vidai Olšauskienei, Mildai Čaplinskienei, Reginai Jakubauskienei, Vidai Samoškienei, Elenai Bartkienei, Levanorai Kovėrienei, Vitalijai Karpavičiūtei ir Ritai Ožienei.

Su socialiniai darbuotojais susitiko Ukmergės rajono savivaldybės atstovai: meras Rolandas Janickas, administracijos direktorius Darius Varnas,  tarybos narė- mero pavaduotoja Agnė Balčiūnienė, socialinės paramos skyriaus vedėja  Asta Leonavičienė, administracijos direktoriaus pavaduotoja Dalia Steponavičienė.

 

 

isvyka-16

Turininga išvyka į Rečionių bendruomenę

Vidiškių seniūniją jungia keturios bendruomenės, su kuriomis Jasiuliškių socialinės globos namų bendruomenė palaiko …

DSC_0382

Jasiuliškiečiai švenčia šimtmetį

Rugpjūčio 2 –oji diena Jasiuliškių socialinės globos namuose prasidėjo labai šventiškai. Tą dieną savo 100-mečio …

IMG_20220525_170651_resized_20220530_030536351

Išvyka Į Ukmergės rajonoVlado Šlaito viešąją biblioteką

Būrelis Jasiuliškių sgn gyventojų lydimi bibliotekininkės Vilmos Belapetravičienės lankėsi Ukmergės rajono Vlado …