Blog

Dozen of articles. Improve your lifestyle now!

DSC_0048-3

Draugiškas stalo teniso turnyras

Minint tarptautinę neįgaliųjų žmonių dieną, Ukmergės „Rotary“, Jasiuliškių socialinės globos namų „Specialiosios olimpiados“ ir Ukmergės „Stalo teniso ir Teniso“ klubai, padedant Ukmergės rajono sporto centrui, „Šilo“ progimnazijoje stalo teniso patalpose organizavo komandinį, draugišką turnyrą.

Atkaklios, įdomios, atsakingos kovos vyko tarp Jasiuliškių sgn „Specialiosios olimpiados“ ir Ukmergės „Rotary“ klubų dalyvių keliais etapais ir dvejetų rungtimis. Iš viso sužaista 20 susitikimų, kur varžybos baigėsi draugišku rezultatu 10:10.

Tai jau antras draugiškas jasiuliškiečių ir rotariečių susitikimas. Pirmas vyko 2020 metais, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Tai puikus įrodymas, kad žmonės su negalia gali puikiai save realizuoti ir parodyti, kad negalia čia niekuo dėta –svarbiausia žmogus, kuris moka dirbti, sportuoti, dalintis, džiaugtis, mylėti ir būti atsakingas, pareigingas ir draugiškas.

Ukmergės „Rotary“ atstovai, kurie dalyvavo ne pilna komanda, nes kiti klubo nariai lankėsi kituose tą dieną vykstančiuose renginiuose jasiuliškiečiams padovanojo tradicinį saldųjį prizą- šakotį.  O rotariečiai apdovanoti „Specialiosios olimpiados“ žaidynių medaliais, kuriuos įteikė vyriausiasis teisėjas Vilius Petrauskas.

Tikimės, kad šis draugiškas turnyras taps tradiciniu su gausesnėmis komandų sudėtimis.

 

Vilma Belapetravičienė
Užimtumo specialistė ir bibliotekininkė

isvyka-16

Turininga išvyka į Rečionių bendruomenę

Vidiškių seniūniją jungia keturios bendruomenės, su kuriomis Jasiuliškių socialinės globos namų bendruomenė palaiko …

DSC_0382

Jasiuliškiečiai švenčia šimtmetį

Rugpjūčio 2 –oji diena Jasiuliškių socialinės globos namuose prasidėjo labai šventiškai. Tą dieną savo 100-mečio …

IMG_20220525_170651_resized_20220530_030536351

Išvyka Į Ukmergės rajonoVlado Šlaito viešąją biblioteką

Būrelis Jasiuliškių sgn gyventojų lydimi bibliotekininkės Vilmos Belapetravičienės lankėsi Ukmergės rajono Vlado …